listwy do profili

mar11
Profile LED

Dlaczego stosuje się profile LED?

Odpowiedź jest prosta. Ze względu na uniwersalność oraz estetykę wykonania! Taśma LED przyklejona do mebla wygląda brzydko i nieprofesjonalnie. W dodatku po włączeniu światła diody LED rażą nas po oczach i tworzą tzw. efekt koralika świetlnego widzialnego na zdjęciu poniżej. Im silniejsza taśma tym bardziej irytujący staje się ten problemem. Na załączonym zdjęciu użyliśmy taśmy LED PREMIUM 30W.

Dodatkowo każdy profil posiada klosz, który ma na celu zmniejszyć efekt rażących diod LED oraz rozproszyć światło. Zaletą stosowania profilu z kloszem jest to, że taśma LED jest chroniona przed kurzem i wilgocią.

 

W ofercie Design Light dostępne są do wyboru dwa najbardziej popularne typy klosza; transparentny (przezroczysty) lub mleczny (tzw. opal). Zanim zdecydujecie się Państwo na wybór klosza warto wiedzieć czym się kierować:

 

    • klosz transparentny:  przepuszcza więcej światła, ale bardziej widać punkty świetlne co nie jest akceptowane przez wszystkich klientów.
    • klosz mleczny:  takie rozwiązanie dużo lepiej rozprasza punkty LED, natomiast przepuszcza mniej światła, przez co zmniejsza jego intensywność, na szczęście nie jest to duża strata (około 20%).

 


Rozwiązanie problemu?

Zamontowanie taśmy w profilu LED nie dość, że niweluje ten efekt, to będzie wyglądać nowocześnie! Profile najlepszej jakości wykonane są z wytrzymałego anodowanego aluminium przez co będą nam służyć przez długie lata, a ponadto idealnie się komponują z meblami rożnego typu i przeznaczenia.

Takie profile MOŻECIE PAŃSTWO KUPIĆw naszym sklepie internetowym.Dodatkowo każdy profil posiada klosz, który ma na celu zmniejszyć efekt rażących diod LED oraz rozproszyć światło. Zaletą stosowania profilu z kloszem jest to, że taśma LED jest chroniona przed kurzem i wilgocią.

 

mar  11